Novinky

DNES (20.11.) veřejná debata "Země závislých"

Debatovat budou: Mgr. Jarmila Vedralová, národní koordinátorka pro protidrogovou politiku, doc. MUDr. PhDr. Kamil Kalina, CSc., bývalý národní koordinátor pro protidrogovou politiku, vysokoškolský pedagog, vedoucí lékař SANANIM, a PhDr. Ladislav Csémy, vedoucí Centra epidemiologického a klinického výzkumu závislostí, Národní ústav duševního zdraví.

Čtěte více

Zaostřeno na on-line 2019 (konference)

Národní konference Zaostřeno na on-line 2019, která se koná 5. 11. 2019, je zaměřena na téma: Hazardní hry, hry na pomezí hazardu a nové technologie. Navazující program pro veřejnost: PANELOVÁ DISKUZE „Jak přežít na síti“. V případě zájmu o účast na programu pro veřejnost se přihlaste na www.hottopic.cz. Začátek programu pro veřejnost je v 16 hod. Diskuse se koná v Lichtenštejnském paláci v Praze.

Pořádá Sekretariát Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky ve spolupráci s Ministerstvem financí České republiky.

Čtěte více

Alkohol a tabák v České republice 2019 - konference

Konferenci Alkohol a tabák v České republice 2019 pořádá Sekretariát Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví ČR a Světovou zdravotnickou organizací pod záštitou Ing. Andreje Babiše, předsedy vlády České republiky dne 27. 11. 2019.

Čtěte více

Evropské kurikulum prevence (manuál)

Publikaci "European Prevention Curriculum: a handbook for decision-makers, opinion-makers and policy-makers in science-based prevention of substance use" vydalo Evropské monitorovací centrum pro drogy a závislost (EMCDDA) v září 2019.

Čtěte více

Metodika moderních metod sociální práce a síťování (workshop)

Workshop na téma „Metodika moderních metod sociální práce a síťování“ se uskuteční v úterý dne 08. 10. 2019 od 9:30 v Praze, v prostorách budovy Ministerstva dopravy, nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1. Uzávěrka přihlášek: 30. 9. 2019, nebo do naplnění kapacity prostoru.

Čtěte více
« 1 2 3 4 5 »

TOPlist