Novinky

Evropský týden testování 2022

Ve dnech 21.-28. 11. 2022 probíhá Evropský týden testování. Otestovat se může přijít každý, kdo chce mít jistotu, že se v minulosti nenakazil. Testuje se na HIV, žloutenky typu B a C, případně syfilis.

Čtěte více

Ministr zdravotnictví Spolkové republiky Německo Karl Lauterbach představil klíčové body klíčových bodech pro řízený prodej konopí dospělým k rekreačním účelům

Dokument "Kontrollierte Abgabe von Cannabis: Eckpunktepapier der Bundesregierung liegt vor", je ke stažení webu Ministerstva zdravotnictví Spolkové republiky Německo (SRN) je zatím dostupný v němčině. Zpráva obsahuje i videozáznam tiskové konference po jednání vlády, která návrh schválila. 

Čtěte více

Volná místa v EMCDDA (září 2022)

Evropské monitorovací centrum pro drogy a drogovou závislosti (EMCDDA) se sídlem v Lisabonu, Portugalsko zveřejnilo nabídku tří pracovních pozic s uzávěrkou pro příjem přihlášek 16. září 2022.

Čtěte více
« 1 2 3 4 5 9 13 17 »

Souhrnnou zprávu o závislostech v České republice 2021 najdete na homepage. Všechny výroční zprávy od r. 2002 jsou pod záložkou Odborné publikace a časopis ve složce: VÝROČNÍ ZPRÁVY Souhrnná zpráva o závislostech 2022 se připravuje.

SUCHEJ ÚNOR 2023 "Nepít je umění" #nepitjeumeni #suchejunor