Aktuality

Pomozme kolegům adiktologům na Ukrajině

Sbírka na platformě Darujme.cz byla zahájena 7. března 2022. Ukrajinští adiktologové pokračují ve své práci v nejvíce postižených oblastech, pomáhají a zajišťují pokračování služeb. Sbírku organizuje EHRA ve spolupráci s českou organizací SANANIM, z.ú.

Čtěte více

Pomoc v ČR pro lidi užívající alkohol, drogy, hrající hazardní hry a s dalšími závislostními problémy

ДОПОМОГА В ЧЕСЬКЕ РЕСПУБЛІЦІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЯКІ ВЖИВАЮТЬ АЛКОГОЛЬ,НАРКОТИЧНІ РЕЧОВИНИ, ГРАЮТЬ АЗАРТНІ ІГРИ АБО МАЮТЬ ІНШІ ЗАЛЕЖНОСТІ

Leták určený příchozím z Ukrajiny, kteří by potřebovali adiktologickou pomoc. V úvodní části Jak a kde hledat pomoc? obsahuje odkazy na weby pomáhajících služeb a dále poskytuje vysvětlení k jednotlivým typům služeb v síti bezplatné pomoci v ČR.

Leták byl připraven A.N.O. - Asociací nestátních organizací ve spolupráci se Sekretariátem Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky. Je k dispozici v ukrajinštině a češtině.

Čtěte více

Dotační řízení 2022

Na stránkách Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky (RVKPP) byla zveřejněna Výzva k podání žádosti o poskytnutí neinvestiční dotace v rámci programu „Protidrogová politika“ z rozpočtové kapitoly Úřadu vlády ČR.

Uzávěrka lhůty pro zpracování a odeslání žádostí: 31. říjen 2021.

Čtěte více
« 1 2 3 4 7 10 13 14 »