homepage drogy-info.cz nebo v sekci Publikace, kde jsou i výroční zprávy z předchozích let. Spolu s výroční zprávou byly zveřejněny doprovodné materiály.

" />

Výroční zpráva o stavu ve věcech drog v ČR v roce 2019 byla zveřejněna

, rubrika Aktuality

Výroční zprávu o stavu ve věcech drog v ČR v r. 2019 si můžete otevřít z menu Výroční zprávy na homepage drogy-info.cz nebo v sekci Publikace, kde jsou i výroční zprávy z předchozích let. Spolu s výroční zprávou byly zveřejněny doprovodné materiály.

Souhrn Výroční zprávy o stavu ve věcech drog v ČR v r. 2019 je dostupný v úvodní části výroční zprávy v PDF a rovněž na stránce Drogová situace. Připravuje se číslo periodika Zaostřeno, které bude obsahovat souhrn výroční zprávy doprovázený grafikou a tabulkami.

Tiskovou zprávu Výroční zpráva o drogách: míra užívání alkoholu, tabáku nebo konopných látek zůstává v ČR vysoká, situace se lepší u dospívajících ze 16. listopadu 2020 najdete v Press centru drogy-info.cz.

Výroční zpráva o stavu ve věcech drog v České republice v roce 2019 byla předložena na jednání vlády dne 16. 11. 2020 pod číslem 1338/20.

 


TOPlist