Stránky drogy-info.cz změnily podobu i obsah

, rubrika Zajímavosti a novinky

Portál www.drogy-info.cz byl původně spuštěn v červnu 2003. Po více než 10 letech se stránky dočkaly nové podoby i obsahu.

Nová podoba stránek www.drogy-info.cz reaguje na vývoj jak v oblasti technologické (nyní jsou stránky responzivní), tak v oblasti obsahu. Z informačního portálu o ilegálních a legálních drogách se staly stránky Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti. 

Stránky již nebudou přebírat široké spektrum informací ze zdrojů mimo Národní monitorovací středisko. Prioritou je přehlednější zobrazení informací, které pocházejí z činnosti střediska. Hlavní změnou je, že stránky nyní obsahují aktuální výroční zprávu o drogové situaci i nově zavedenou zprávu o hazardním hraní přímo v hlavní části stránek. Zároveň zůstává zachováno zveřejnění výročních zpráv v podobě knižní publikace (formát PDF). Rozšířena byla Mapa pomoci - dostala interaktivní podobu.

Národní monitorovací středisko přeje uživatelům, aby se jim s novou podobou stránek dobře pracovalo. Připomínky můžete zasílat na mail: info@drogy-info.cz


TOPlist