Informace týkající se situace v souvislosti s COVID-19

, rubrika Novinky

Informace týkající se situace v souvislosti s onemocněním COVID-19 ("koronavirus") na tomto webu nově najdete ve speciální rubrice KORONAVIRUS V NOVINKÁCH. Jedná se o informace zveřejňované Národním monitorovacím střediskem pro drogy a závislosti.

V nové sekci drogy-info.cz KORONAVIRUS V NOVINKÁCH jsou zveřejňována jak sdělení Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti (NMS), tak odkazy na vybrané informace, které NMS považuje za potřebné zdůraznit, aby zejména drogovým službám v záplavě informací neunikly. 

Hlavním zdrojem informací v souvislosti s onemocněním COVID-19 ("koronavirus") jsou stránky koronavirus.mzcr.cz, na kterých je již funkční i virutální sestra Anežka (chatbot). Celostátní informační linka ke koronaviru: 1212

Informace týkající se "koronaviru" poskytuje i Národní linka pro odvykání 800 35 00 00.

 


Doporučení adiktologickým službám v období karanténních opatření v souvislosti s COVID-19 a další informace najdete v sekci Koronavirus v novinkách

Informační centrum OSN v Praze zveřejnilo stránku COVID-19/WHO v češtině.

STUDIE ADI-COVID-19: dokumenty ke studii, včetně odpovědí na často kladené otázky, najdete v sekci O nás - Výzkumy ... Poslední aktualizace FAQ: 8. 6. 2020 v 8:25 h. (FAQ rozeslané mailem 7. 6.) a poslední aktualizace dotazníků 7. 7. 2020 ve 12:50 hod.

 

TOPlist