https://fb.watch/cQBOFCi3Sd/ Vysílání skončilo v 11:21 hod. Tiskovou zprávu, plné znění analytických zpráv a další informace zveřejnila agentura EMCDDA.

" />

EMCDDA: Tisková konference v Bruselu, 6. 5. 2022

, rubrika Novinky

Tiskova konference v Bruselu na téma "EU Drug Markets analyses" byla vysílána živě na Facebooku: https://fb.watch/cQBOFCi3Sd/ Vysílání skončilo v 11:21 hod. Tiskovou zprávu, plné znění analytických zpráv a další informace zveřejnila agentura EMCDDA.

Dnes jsou představovány dva moduly (analytické zprávy) připravené společně Evropským monitorovacím centrem pro drogy a drogovou závislost (EMCDA) a Europolem - na téma "kokain" a "metamfetamin".

Plná znění analytických zpráv

EU Drug Market: Cocaine

EU Drug Market: Methamphetamine

Další informace na webu EMCDDA 

Tisková zpráva 6. 5. 2022: Europe’s changing role in expanding cocaine and methamphetamine markets

EU Drug Markets: In-depth analysis (úvodní informace k analýze drogových trhů v Evropě)

Launch event: EU Drug Markets analyses (tisková konference; ze stránky je rovněž dostupné živé vysílání tiskové konference v Bruselu)


Stránky vlády ČR přechází od 30. 11. 2023 na doménu vlada.gov.cz. Na novou doménu se přesouvá i stránka Rady vlády pro koordinaci politiky v oblasti závislostí. Do konce prosince je v plánu převést na novou doménu i e-mailové adresy Úřadu vlády. Více informací: vlada.gov.cz