Zpráva C-EHRN o harm reduction v Evropě 2019

, rubrika Blog

První monitorovací zpráva vydaná organizací Correlation - European Harm Reduction Network (C-EHRN) na téma harm reduction (snižování škod) v souvislosti s drogami v Evropě. Zpráva shrnuje situaci z pohledu občanské společnosti.

Zpráva Civil Society Monitoring of Harm Reduction in Europe, 2019 je dostupná u článku se stejným titulem, zveřejněného na stránce C-EHRN. Byla vydána v angličtině. Odkaz najdete pod podpisem článku, u slov "read report here…".

Ke sběru dat přispělo více než sto organizací a jednotlivců z 35 evropských zemí.

Doporučená citace: Tammi, T., Rigoni, R., Matičič, M., Schäffer, D., van der Gouwe, D., Schiffer, K., Perez Gayo, R., Schatz, E. (2020)

Rozhovor s Eberhardem Schatzem u příležitosti zveřejnění této zprávy vedený Peterem Sárosi je dostupný na stránce Drugreporter pod titulkem A Reality Check of the Official Data on Harm Reduction - Interview with Eberhard Schatz


Doporučení adiktologickým službám v období karanténních opatření v souvislosti s COVID-19 a další informace najdete v sekci Koronavirus v novinkách

Informační centrum OSN v Praze zveřejnilo novou stránku COVID-19/WHO v češtině.

STUDIE ADI-COVID-19: dokumenty ke studii, včetně odpovědí na často kladené otázky, najdete v sekci O nás - Výzkumy ... Poslední aktualizace FAQ: 8. 6. 2020 v 8:25 h. (FAQ rozeslané mailem 7. 6.).

 

TOPlist