Benefity prohibice jsou menší, než by byla dobře promyšlená regulace trhu s konopím, tvrdí národní protidrogový koordinátor Vobořil

, rubrika Blog

Audio - Debata v pořadu Českého rozhlasu PRO A PROTI, odvysílaná 16. 9. 2022. Debatují národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil a ředitel Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych. Moderuje Karolína Koubová. 

Z úvodu doprovodného článku k audio záznamu debaty na webu Českého rozhlasu PLUS citujeme:

  • "Uvolnění a zároveň přísnou regulaci trhu s konopím navrhuje národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil, také člen ODS. Byla by tato změna přínosnější než současná marihuanová prohibice? Ředitel Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych věří, že přínosy či rizika takového kroku je třeba ještě odborně posoudit."

Audio záznam je ke spuštění ze článku Benefity prohibice jsou menší, než by byla dobře promyšlená regulace trhu s konopím, tvrdí národní protidrogový koordinátor Vobořil. Je dostupné  v aplikacích (formátech) mujRozhlas, Apple iTunes, Google Podcasts, Spotify a RSS - ostatní čtečky.

 

[Zdroj: Benefity prohibice jsou menší, než by byla dobře promyšlená regulace trhu s konopím, tvrdí národní protidrogový koordinátor Vobořil, Český rozhlas plus, 16. 9. 2022, https://plus.rozhlas.cz/benefity-prohibice-jsou-mensi-nez-byla-dobre-promyslena-regulace-trhu-s-konopim-8827950; zobrazeno 26. 9. 2022]