Kalendář akcí

»

Kulatý stůl: MARIHUANA – HROZBA NEBO POMOC?

Jak může vypadat regulovaný trh s konopím? Jak ovlivní daně, veřejné zdraví nebo ušetří finance policii? Jaké jsou současné mýty, omezení a výhody konopného trhu? A jak si vede v porovnání s alkoholem? Je načase zrevidovat aspekty regulace psychoaktivních látek?

Nejen na tyto otázky budou diskutovat při Kulatém stolu Think tanku Racionální politiky závislosti zástupci z řad odborníků a politiků ČR: PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D., místopředseda vlády a ministr pro místní rozvoj ČR; MUDr. Roman Kraus, předseda Výboru pro zdravotnictví Senátu Parlamentu ČR; Mgr. Jindřich Vobořil, Pg.Dip., národní protidrogový koordinátor, expert na oblast závislostí a konzultant pro oblast tvorby protidrogových politik v ČR i zahraničí; brig. gen. PhDr. Jakub Frydrych, ředitel Národní protidrogové centrály SKPV PČR; MUDr. Pavel Bém, člen Rady vlády ČR pro koordinaci protidrogové politiky, komisař Global Commission on Drug Policy, psychiatr a psychoterapeut; doc. MUDr. Viktor Mravčík, PhD., ředitel výzkumu Think tanku Racionální politiky závislostí; Robert Veverka, předseda spolku Legalizace.cz, člen komise Rady hlavního města Prahy pro protidrogovou politiku, člen bezpečnostní komise Rady městské části Praha 2, vydavatel magazínů Legalizace a Konopí, nezávislý expert na reformu drogové legislativy, nepravomocně odsouzený za šíření toxikomanie.

Moderátorem kulatého stolu je Mgr. Tomáš Cikrt, šéfredaktor portálu Zdravotnickýdeník.cz.

Odkaz pro sledování on-line streamu a dotazy: https://youtu.be/4TIUVyk4TYo

Pozvánka na facebooku: MARIHUANA – HROZBA NEBO POMOC?; pořadatelé  Think tank Racionální politika závislostí a Zdravotnický deník.

 

 

místo: on-line