Publikace: New developments in national drug strategies in Europe

, rubrika Novinky

Evropské monitorovací centrum pro drogy a závislost (EMCDDA) vydalo publikaci New developments in national drug strategies in Europe - Novinky v evropských národních protidrogových strategiích.

Publikace New developments in national drug strategies in Europe (EMCDDA, 2017; anglicky) poskytuje přehled situace a upozorňuje na nástroje užívané v národních protidrogových strategiích: strategie, koordinační mechanismy a evaluace. Publikace je založena na analýze informací o národních protidrogových politikách,které poskytují národní monitorovací střediska sdružená v síti Reitox (28 členských zemí EU, Turecko a Norsko), a dále na konzultacích s experty a rešerších vědecké literatury. 


Doporučení adiktologickým službám v období karanténních opatření v souvislosti s COVID-19 a další informace najdete v sekci Koronavirus v novinkách

Informační centrum OSN v Praze zveřejnilo stránku COVID-19/WHO v češtině.

STUDIE ADI-COVID-19: dokumenty ke studii, včetně odpovědí na často kladené otázky, najdete v sekci O nás - Výzkumy ... Poslední aktualizace FAQ: 8. 6. 2020 v 8:25 h. (FAQ rozeslané mailem 7. 6.) a poslední aktualizace dotazníků 7. 7. 2020 ve 12:50 hod.

 

TOPlist