Hledáme stážistu/stážistku pro spolupráci při zajišťování akce během českého předsednictví v Radě Evropské unie ve druhé polovině roku 2022

, rubrika Novinky

Odbor protidrogové politiky Úřadu vlády ČR hledá stážistu/stážistku na období červen - prosinec 2022 (7 měsíců). Uzávěrka přihlášek: 30. 4. 2022.

Přihlášku na stáž zašlete mailem do 30. 4. 2022 na adresu mihalova.ingrid@vlada.cz a připojte k ní životopis (profesní CV). Motivační dopis vítáme, ale není podmínkou. 

Jedná se o neplacenou stáž pro osoby se zaměřením studia na oblast mezinárodních vztahů, politologie, adiktologie. Místem výkonu je Praha.

Náplní činnosti bude spolupráce na organizačně-materiálním zabezpečení a zajištění příprav a průběhu cca 2-3 denní akce/konference pořádané během CZ PRES v Praze a administrativní a technické zajištění příprav na jednání pracovní skupiny v Bruselu.

Nutná je znalost angličtiny minimálně ve stupni B2. Znalost francouzštiny je výhodou. Plné znění požadavků na zájemce o stáž a podrobnější popis náplně činnosti najdete na stránce Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky.