Protidrogový koordinátor: Problém závislostí se neřeší systémově. Investice do prevence by ušetřily životy i státní rozpočet

, rubrika Blog

Rozhovor s Jindřichem Vobořilem v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu, vysílaný 6. března 2023.

Náodní koordinátor pro protidrogovou politiku Jindřich Vobořil v rozhovoru odpovídá mj. na otázky týkající se protidrogové politiky v jednotlivých krajích ČR a jejího financování, zavislosti na alkoholu, připravovaného regulovaného trhu s psychoaktivním konopím (marihuanou) a další otázky. Rozhovor vedl Tomáš Pancíř.

Spustit audio záznam rozhovoru je možné ze článku Protidrogový koordinátor: Problém závislostí se neřeší systémově. Investice do prevence by ušetřily životy i státní rozpočet (24:09 min.) přímo ze stránky ČRo Radiožurnál,  v aplikacích mujRozhlas, Apple iTunes, Google Podcasts, Spotify a dalších čtečkách či nebo z podcastech (např. České podcasty)..

 


Dne 2. července 2024 se centrum EMCDDA stalo Agenturou Evropské unie pro drogy (EUDA).
Web agentury: https://www.euda.europa.eu Informační stránka o novém mandátu centra EMCDDA (agentury EUDA) je na webu EUDA k dispozici i v češtině - OTEVŘÍT Změnily se i e-mailové adresy zaměstnanců agentury, jsou nyní ve formátu jmeno.prijmeni@euda.europa.eu.