Závislost v karanténě - karanténa se závislostí (leták)

, rubrika Koronavirus

Leták Závislost v karanténě - karanténa se závislostí je určen pro adiktologické služby a jejich klienty. PDF k vytištění a pro elektronické sdílení.

Leták Závislost v karanténě - karanténa se závislostí s infografikou je určen pro adiktologické služby a jejich klienty; připravila jej Národní linka pro odvykání. Kromě tipů jak situaci zvládat uvádí také kontakty na Národní linku pro odvykání. Linka je k dispozici i klientům adiktologických služeb. 

Leták je ke stažení ve dvou verzích - pro elektronické sdílení a pro tisk.


Zdroje ověřených informací k současné situaci s COVID-19 v ČR: vlada.cz,  koronavirus.mzcr.cz a dále zejména mpsv.cz a mvcr.cz. Na stránce koronavirus.mzcr.cz je možno využít i chat s virtuální sestrou Anežkou. Celostátní telefonická informační linka v souvislosti s koronavirem: 1212.

Doporučení adiktologickým službám v období karanténních opatření v souvislosti s COVID-19. Další informace najdete v sekci Koronavirus v novinkách. I nadále je v provozu Národní linka pro odvykání 800 350 000; linka odpovídá i na otázky uživatelů drog týkající se onemocnění COVID-19.

 

TOPlist