Markéta Grygarová, DiS.

Odpovídá za distribuci publikací vydávaných Úřadem vlády České republiky v rámci vydavatelské činnosti Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti a Sekretariátu Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky (knižní publikace, výroční zprávy, časopis Zaostřeno na drogy, DVD s filmovým cyklem "Když musíš, tak musíš?"). 
Na stránkách drogy-info.cz spravuje aplikace Mapa pomoci a Kalendář akcí. Odpovídá rovněž za rozesílání aktuálních informací a dotazníků subjektům uvedeným v Mapě pomoci prostřednictvím této aplikace.
Vykonává činnost odborné asistentky Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti - odpovídá za administraci a správu dat.
Vystudovala obor Komerční právo na Vyšší škole ekonomicko-právní, s.r.o., v Praze.

Zdroje ověřených informací k současné situaci s COVID-19 v ČR: vlada.cz,  koronavirus.mzcr.cz a dále zejména mpsv.cz a mvcr.cz. Na stránce koronavirus.mzcr.cz je možno využít i chat s virtuální sestrou Anežkou. Celostátní telefonická informační linka v souvislosti s koronavirem: 1212.

Doporučení adiktologickým službám v období karanténních opatření v souvislosti s COVID-19. Další informace najdete v sekci Koronavirus v novinkách. I nadále je v provozu Národní linka pro odvykání 800 350 000; linka odpovídá i na otázky uživatelů drog týkající se onemocnění COVID-19.

 

TOPlist