Ing. Eva Franková

Eva Franková (dříve: Škrdlantová) je editorkou stránek drogy-info.cz, koureni-zabiji.cz, hazardni-hrani.cz a alkohol-skodi.cz. 
Podílí se na komunikaci Národního monitorovacího střediska s veřejností (odpovědi na dotazy zaslané elektronicky přes e-mail info@drogy-info.cz) a na přípravě výročních zpráv, odborných publikací a časopisu Zaostřeno. V případě potřeby zastupuje Lucii Grolmusovou jako redaktorka odborných publikací.
V letech 2003-2009 působila v Národním monitorovacím středisku pro drogy a drogové závislosti jako PR manažerka. V letech 1990-1995 působila jako odborník a ve středních manažerských pozicích na Úřadu vlády České republiky, Ministerstvu vnitra a na Policejním prezídiu Policie České republiky. V letech 1996-2002 působila v soukromém sektoru jako poradce, zabývající se zejména tvorbou interních předpisů a analýzou médií.
Promovala na Vysoké škole ekonomické v Praze, fakultě obchodní. Je absolventkou ročního externího kursu s podporou nizozemské vlády "Top Civil Servants".

Zdroje ověřených informací k současné situaci s COVID-19 v ČR: vlada.cz,  koronavirus.mzcr.cz a dále zejména mpsv.cz a mvcr.cz. Na stránce koronavirus.mzcr.cz je možno využít i chat s virtuální sestrou Anežkou. Celostátní telefonická informační linka v souvislosti s koronavirem: 1212.

Doporučení adiktologickým službám v období karanténních opatření v souvislosti s COVID-19. Další informace najdete v sekci Koronavirus v novinkách. I nadále je v provozu Národní linka pro odvykání 800 350 000; linka odpovídá i na otázky uživatelů drog týkající se onemocnění COVID-19.

 

TOPlist