Legislativa

Redakce drogy-info.cz poskytuje informace na stránce Legislativa s výhradou, že nenese odpovědnost za úplnost ani aktuálnost informací; stránka je určena pouze pro první orientaci v problematice právní úpravy. 

Plná znění právních předpisů určená pro informaci občanů jsou k dispozici na internetových stránkách Právní řád ČR online (portál gov.cz) a Právo EU online (Eur-Lex). S právními normami je nutno vždy pracovat "ve znění pozdějších předpisů" (tj. v aktuálně účinném znění). Závazné je pouze znění zákona tak, jak bylo uveřejněno ve Sbírce zákonů a Sbírce mezinárodních smluv.

 

Podstránky

I nadále prosíme odborníky o spolupráci v rámci systému včasného varování před novými drogami - NOVÉ DROGY - JAK POSTUPOVAT.

"Nové syntetické drogy" (syntetické kanabinoidy a katinony) - 2 úmrtí a řada nefatálních intoxikací:  Tisková informace a vyjádření Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti a národní protidrogové koordinátorky z 12. 9. 2018 (Presscentrum). Aktualizované informace najdete v Novinkách NMS a na facebookové stránce drogyinfo.

TOPlist