Registrace na Letní školu v Lisabonu: European Drugs Summer School

, rubrika Novinky NMS

Registrace na Letní školu v Lisabonu probíhá od října; early bird cena platí pro přihlášky podané před 2. únorem 2018. Uzávěrka přihlášek je v 2. června 2018. 

Letní škola se bude konat v Lisabonu (Portugalsko) od 25. června do 6. července 2018; je to již sedmý ročník. Podrobné informace najdete na internetové stránce European Drugs Summer School.

Kurz je určen vysokoškolákům (studentům, absolventům a postgraduálním studentům), vědcům, odborníkům a úředníkům, kteří se zajímají o práci nebo již pracují v drogové oblasti, včetně zájemců z národních monitorovacích středisek (30 zemí) a z programů, které EMCDDA podporuje ve třetích zemích - jako například  Western Balkans, North Africa, Eastern Europe.  

Uzávěrka přihlášek je 2. června 2018. U přihlášek podaných před 2. únorem 2018 je poskytována sleva 100 EUR z celkového školného, které činí 700 EUR. Ve školném je kromě výuky, studijních materiálů, využívání knihovny a dalších studijních prostor, zahrnuto i občerstvení během výuky (kávové přestávky a poukázky na obědy v jídelně). Přihláška se podává elektronicky.


Prosíme odborníky o spolupráci v rámci systému včasného varování před novými drogami - NOVÉ DROGY - JAK POSTUPOVAT.

TOPlist