European drugs summer school (EDSS) v Lisabonu - registrace

, rubrika Zajímavosti a novinky

Registrace na letní školu European drugs summer school (EDSS) byla zahájena v říjnu 2018. Škola se bude konat od 24. června do 5. července 2019 v Lisabonu.

Pořádající University Institute of Lisbon(ISCTE-IUL) a Evropské monitorovací centrum pro drogy a závislost (EMCDDA) zahájily registraci na 8. evropskou letní školu o drogách (EDSS) na téma "Nelegální drogy v Evropě: poptávka, nabídka a veřejné politiky", která se bude konat od 24. června do 5. července 2019.

Kandidáti, kteří se přihlásí v první fázi (do 1. února), obdrží slevu ve výši 100 EUR (celkový poplatek bude 600 EUR). Další fáze registrace bude pokračovat až do 24. května (celkový poplatek 700 EUR). Programový poplatek zahrnuje školné, poukazy do jídelny a uvítací recepci. Stipendia jsou k dispozici pro vhodné uchazeče.

EDSS se uskuteční v Lisabonu. Během dvoutýdenního programu přednášející - vědci, vědečtí pracovníci EMCDDA, univerzitní profesoři a tvůrci politik - poskytnou studentům informace, které potřebují, aby splnili složité politické výzvy v této oblasti.

Zvláštní pozornost tohoto ročníku bude věnována intervencím ve vězení a alternativám k věznění.

Podrobné informace a přihláška jsou na stránce European Drugs Summer School.


TOPlist