European drugs summer school 2019 - přihlášky k účasti

, rubrika Zajímavosti a novinky

Do 30. dubna je možno podávat přihlášky k účasti na letní škole European drugs summer school (EDSS), která se bude konat v Lisabonu od 24. června do 5. července 2019.

European drugs summer school (EDSS) organizuje jako každoročně Evropské monitorovací centrum pro drogy a závislost (EMCDDA) a institut University Institute of Lisbon (ISCTE-IUL). Škola se bude konat od 24. června do 5. července v Lisabonu.

Vědečtí pracovníci EMCDDA, přední akademici, hostující řečníci, politici a odborníci připraví účastníky na řešení složitých politických výzev v oblasti drog - jak v Evropě, tak mimo ni. V rámci obecného tématu "Illicit drugs in Europe: demand, supply and public policies" (Nedovolené drogy v Evropě: poptávka, nabídka a veřejné politiky) se EDSS letos zaměří na intervence ve věznicích a alternativy k uvěznění.

K dispozici jsou 4 stipendia, která budou poskytnuta v rámci programu EU4Monitoring Drugs (EU4MD).Stipendia budou pokrývat let, ubytování a poplatky za EDSS.

Kurz probíhá v angličtině a studenti by měli mít dobrou písemnou a ústní znalost jazyka. Chcete-li požádat o stipendium, prostudujte si způsob podávání přihlášek a podrobné informace o letní škole EDSS na stánce EMCDDA. Uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2019. 


TOPlist