DNES (20.11.) veřejná debata "Země závislých"

, rubrika Novinky

Debatovat budou: Mgr. Jarmila Vedralová, národní koordinátorka pro protidrogovou politiku, doc. MUDr. PhDr. Kamil Kalina, CSc., bývalý národní koordinátor pro protidrogovou politiku, vysokoškolský pedagog, vedoucí lékař SANANIM, a PhDr. Ladislav Csémy, vedoucí Centra epidemiologického a klinického výzkumu závislostí, Národní ústav duševního zdraví.

SANANIM z.ú. zve na veřejnou debatu na téma Země závislých. Koná se 20.11. od 17:00 v budově Pedagogické fakulty UK, M. D. Rettigové 4, Praha 1, posluchárna R112.

Diskutovat o tom, zda skutečně žijeme v ‚zemi závislých‘, kolik lidí v ČR závislosti všeho druhu postihují, co to pro společnost znamená a jak se k tomu můžeme postavit, budou:

  • Mgr. Jarmila Vedralová, národní koordinátorka pro protidrogovou politiku 
  • doc. MUDr. PhDr. Kamil Kalina, CSc., bývalý národní koordinátor pro protidrogovou politiku, vysokoškolský pedagog, vedoucí lékař SANANIM 
  • PhDr. Ladislav Csémy, vedoucí Centra epidemiologického a klinického výzkumu závislostí, Národní ústav duševního zdraví.   

Kapacita posluchárny je omezená, je třeba se registrovat předem na mailu kordova@sananim.cz nebo přímo v události na Facebooku SANANIM, kde najdete další informace, včetně počtu zbývajících míst.


I nadále prosíme odborníky o spolupráci v rámci systému včasného varování před novými drogami - NOVÉ DROGY - JAK POSTUPOVAT

Celonárodní studie mapující fenomén užívání psychedelických látek a konopí v ČR (tzv. národní psychedelický výzkum) probíhá na stránce psychedelickyvyzkum.cz

TOPlist