Časopisy zaměřené na adiktologii

, rubrika Zajímavosti a novinky

Odborný časopis Adiktologie v preventivní a léčebné praxi je vydáván od r. 2018.  Zároveň se změnilo zaměření časopisu Adiktologie.

Časopis Adiktologie v preventivní a léčebné praxi vznikl v r. 2018 jako "sesterský" k časopisu Adiktologie, který je od r. 2018 vydáván v angličtině jako mezinárodně profilovaný open access časopis. Adiktologie v preventivní a léčebné praxi je časopis domácí, ryze prakticky a aplikačně zaměřený. Podrobnější informace najdete na stránkách www.aplp.cz v editorialu prvního čísla časopisu Adiktologie v preventivní a léčebné praxi. Dosud vydaná čísla jsou přístupná v archivu Adiktologie v preventivní a léčebné praxi. Vydavatelem časopisu je SCAN, z.s. se sídlem v Třebotově.

Časopis Adiktologie je dostupný ze stránek adiktologie.cz provozovaných Klinikou adiktologie. Na stránkách je archiv časopisu Adiktologie, zahrnující všechna čísla vydaná od r. 2001. Vydavatelem je Klinika adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.


TOPlist