Zdroje informací, které mohou pomoci osobám užívajícím drogy během pandemie COVID-19 (NIDA)

, rubrika Koronavirus

Seznam odkazů Resources to Help Your Patients with SUD During the COVID-19 Pandemic (Zdroje informací, které mohou pomoci osobám užívajícím drogy během pandemie COVID-19) je dostupný na stránkách amerického institutu NIDA.

Seznam relevantních zdrojů, zveřejněných americkým institutem NIDA (National Institute on Drug Abuse) na stránce určené zdravotníkům Resources to Help Your Patients with SUD During the COVID-19 Pandemic obsahuje odkazy na americké federální agentury a další organizace zaměřené na zdraví a závislostní chování. V části Resources Specific to SUD and COVID-19 je šest odkazů na stránky, které nabízejí nejen informace, ale například i webináře a doporučení pro telemedicínu.

[Zdroj: Resources to Help Your Patients with SUD During the COVID-19 Pandemic; https://www.drugabuse.gov/nidamed-medical-health-professionals/resources-to-help-your-patients-sud-during-covid-19-pandemic; zobrazeno 26. 5. 2020   ]


Doporučení adiktologickým službám v období karanténních opatření v souvislosti s COVID-19 a další informace najdete v sekci Koronavirus v novinkách

Informační centrum OSN v Praze zveřejnilo stránku COVID-19/WHO v češtině.

STUDIE ADI-COVID-19: dokumenty ke studii, včetně odpovědí na často kladené otázky, najdete v sekci O nás - Výzkumy ... Poslední aktualizace FAQ: 8. 6. 2020 v 8:25 h. (FAQ rozeslané mailem 7. 6.) a poslední aktualizace dotazníků 7. 7. 2020 ve 12:50 hod.

 

TOPlist