Pro obce: Mapa pečovatelských služeb

, rubrika Koronavirus

Pomocná orientační mapa pečovatelských služeb vytvořená podle databáze MPSV.

Mapu pečovatelských služeb pro propojení obce s nejbližším poskytovatelem zveřejnila Asociace poskytovatelů sociálních služeb. Citujeme část úvodní informace: 

"Toto je pomocná orientační mapa pečovatelských služeb podle databáze MPSV. Primárně slouží pro potřeby starostů obcí, aby se mohli propojit s okolními pečovatelskými službami a domluvit v rámci své obce zajištění distribuce základních potřeb.

Po nalezené vhodné pečovatelské služby si na této adrese můžete vygenerovat univerzální leták, kterým budete informovat vaše občany, kam se mají obrátit pro donášku potravin a dalších základních potřeb."

[Zdroj: Mapa pečovatelských služeb, www.mapapecovatelskychsluzeb.cz; zobrazeno 1. 4. 2020]


Doporučení adiktologickým službám v období karanténních opatření v souvislosti s COVID-19 a další informace najdete v sekci Koronavirus v novinkách

Informační centrum OSN v Praze zveřejnilo stránku COVID-19/WHO v češtině.

STUDIE ADI-COVID-19: dokumenty ke studii, včetně odpovědí na často kladené otázky, najdete v sekci O nás - Výzkumy ... Poslední aktualizace FAQ: 8. 6. 2020 v 8:25 h. (FAQ rozeslané mailem 7. 6.) a poslední aktualizace dotazníků 7. 7. 2020 ve 12:50 hod.

 

TOPlist