Evropské středisko pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) vydává publikace týkající se COVID-19

, rubrika Koronavirus

Úlohou Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) je identifikovat a posuzovat rizika přenosných nemocí pro občany Evropské unie a informovat o těchto rizicích.

Na hlavní stránce European Centre for Disease Prevention and Control (ECDC) v sekci All topics: A to Z najdete množství informací vztahujících se ke COVID-19.

Stránka je členěna do částí:

V obou částech stránky najdete odkazy na publikace ke stažení v PDF (v angličtině).  Jednou z publikací je například technická zpráva "Disinfection of environments in healthcare and non-healthcare settings potentially contamined with SARS-CoV-2 (Dezinfekce prostředí ve zdravotnickém a nelékařském prostředí potenciálně konaminovaném SARS-CoV-2).

 


Doporučení adiktologickým službám v období karanténních opatření v souvislosti s COVID-19 a další informace najdete v sekci Koronavirus v novinkách

Informační centrum OSN v Praze zveřejnilo stránku COVID-19/WHO v češtině.

STUDIE ADI-COVID-19: dokumenty ke studii, včetně odpovědí na často kladené otázky, najdete v sekci O nás - Výzkumy ... Poslední aktualizace FAQ: 8. 6. 2020 v 8:25 h. (FAQ rozeslané mailem 7. 6.) a poslední aktualizace dotazníků 7. 7. 2020 ve 12:50 hod.

 

TOPlist