Před rokem zemřel Jaroslav Skála

Je tomu již rok, co zemřel Jaroslav Skála, zakladatel české adiktologie. Ty, kdo si vzpomenou, nechť provází úsměv Jaroslava Skály. Vzpomínky na něj si můžete připomenout nejen v Zaostřeno na drogy č. 1/2008.

Spravedlivý jako palma kvést bude
s podtitulem Jaroslav Skála - zakladatel české adiktologie - to je Zaostřeno na drogy č. 1/2008 je věnovanéo uctění památky doc. MUDr. Jaroslava Skály, CSc., zakladatele české adiktologie a výrazné osobnosti české psychoterapie, který zemřel 25.11.2007.
Toto číslo Zaostřeno na drogy je sestaveno z publikací, článků a vzpomínek některých Skálových žáků a následovníků. Autorsky se na něm podíleli doc. MUDr. PhDr. Kamil Kalina, CSc., PhDr. Ivan Douda, PdDr. Helena Klímová, CSc., MUDr. Jiří Krombholz, MUDr. Petr Popov, PhDr. Jiří Růžička, Ph.D., a RNDr. Jitka Vodňanská. Plné znění Zaostřeno na drogy Spravedlivý jako palma kvést bude si můžete stáhnout v sekci Publikace - Zaostřeno na drogy.
Zaostřeno na drogy, foto: Václav Kříž a PhDr. Oswald Schorm.

Publikováno: 24.11.2008


© 2003-2006, Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti